Hiking.lt

Madeiros skonis. Dešimtoji

IMGP6817_resizePlanavome, kad žygiuosime į Ponta do Furado iškyšulį salos gale. Bet apsidairę, kad vietovė gerokai urbanizuota- pristatyta daug vėjo jėgainių, o pasiekti tikslą ir grįžti pėsčiomis bus toloka, nusprendžiame pasivaikščioti po apylinkes, o vakarop judėti link Machico miestelio, kad nuo nakvynės vietos būtų nebetoli nužingsniuoti iki oro uosto.

Keliaujam link uolėto vandenyno kranto, tikėdamiesi dar kartą pažvelgti į okeaną iš paukščio skrydžio, bet takas įsiremia į dygių gervuogių brūzgynus- tenka apsisukti ir grįžti atgal.

Lengviausias kelias į Machico veda per 2 km ilgio tunelį. Lyg ir nesimato specialaus greitkelio arba draudžiančio eiti pėstiesiems ženklo . Bet kai pradedame žygiuoti po žeme, matosi, kad pasielgėme truputį avantiūristiškai. Aišku, kad čia negalima eiti pėsčiomis- automobiliai lekia milžinišku greičiu,- jeigu būtume pastebėti policijos, ko gero, lauktų nemalonumai. Sparčiu žingsniu sėkmingai įveikiame tuos porą kilometrų ir pasišaliname nuo kelio.

Pasiseka lengvai rasti vietą palapinei pastatyti- betoninis plokščias nuotėkų įrenginio stogelis patikimai slepiasi nuo miestelio už tankių krūmų.

Paskutinis vakaras Madeiroje. Atsisveikinimui- gurkšnis vyno ir nuostabūs naktinio Machico vaizdai.

Nukeliauta- 14 km.

Parašykite komentarą